Kancelaria Adwokacka adwokat Izabela Kałczuga

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi zapewnia wszechstronną pomoc prawną.  Szczególnie bliskie jej sercu są sprawy rodzinne, które stały się jej domeną i głównym obszarem działania od 2011 r.
Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi udziela pomocy prawnej począwszy od porad prawnych i sporządzania pism procesowych oraz opinii prawnych, aż po reprezentowanie Klientów tak przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania,  jak i instytucjami państwowymi i międzynarodowymi. 
Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi to przede wszystkim miejsce, w którym pomagamy rozwiązać nawet najbardziej zawiłe życiowe sytuacje. Kluczową dla nas kwestią jest indywidualne podejście do każdego problemu. Nie ma dla nas spraw zbyt trudnych czy krępujących.  Czynności zawodowe wykonywane są z zachowaniem zasad etyki adwokackiej, dbamy o zachowanie wysokich standardów, jak i o przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. 

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Kałczugi świadczy pomoc prawną w języku polskim, angielskim, włoskim i francuskim.Dla zapewnienia kompleksowej usługi współpracujemy z psychologiem, notariuszem, tłumaczami przysięgłymi oraz rzeczoznawcami różnych specjalności.

Adwokat Izabela Kałczuga od 2017 r. jest Mediatorem Stałym  uprawnionym do przeprowadzenia postępowania mediacyjnego. Prowadzi mediacje rodzinne, rozwodowe i separacyjne, w sprawach o alimenty, wykonywania władzy rodzicielskiej, opieki nad małoletnimi z indywidualnej inicjatywy zainteresowanych, jak i na podstawie postanowienia sądów.