Kancelaria Adwokacka adwokat Izabela Kałczuga

W obliczu zagrożenia Kancelaria rekomenduje uzyskiwanie pomocy prawnej za pośrednictwem poczty elektronicznej, tradycyjnej oraz telefonicznie.

W związku z ogłoszoną przez WHO pandemią koronawirusa, jak i koniecznością podjęcia działań profilaktycznych, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z uwagi na stan podwyższonego zagrożenia informuję, iż w przypadku zainteresowania poradą prawną bądź innymi usługami świadczonymi przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Izabela Kałczuga rekomenduje uzyskiwanie pomocy prawnej za pośrednictwem poczty elektronicznej, tradycyjnej oraz telefonicznie.

Apeluję o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. 

Wspólnie minimalizujmy ryzyko zakażenia.

W celu uzyskania porady prawnej online nie muszą Państwo spotykać się bezpośrednio z adwokatem, albowiem pomoc prawną uzyskać można online przez Internet lub telefon.  Przez komunikator bądź pocztę elektroniczną mogą Państwo przedstawiać adwokatowi wszystkie dokumenty, które są istotne dla sprawy.

Standard udzielonej Państwu porady prawnej online jest taki sam jak wówczas, gdyby Państwo osobiście spotkali się w siedzibie Kancelarii z adwokatem.

W przypadku zainteresowania taką formą pomocy prawnej, celem uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: 795 421 350 , bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: ik.kancelaria@gmail.com.